Hasičská pouť Křtiny ( program )

28. dubna 2011 v 12:45 | Kamil |  Pozvánky
HASIČSKÁ POUŤ VE KŘTINÁCH - neděle 1. května 2011Vážení přátelé, sestry a bratři hasiči,

dovoluji si Vás informovat o hasičské pouti ve Křtinách. Při příležitosti oslav svátku svatého Floriána, patrona hasičů, bude farnost Křtiny v čele s panem děkanem Tomášem Prnkou a ve spolupráci s SDH Křtiny, SDH Kanice, SDH Adamov, SDH Bukovina a SDH Babice n.Sv., pořádat v neděli 1. května 2011 hasičskou pouť. (První pouť se konala v roce 2002, letos bude již po desáté).


Program této hasičské pouti :

- prezence hasičů na koupališti ve Křtinách od 8.30 do 9.30 hod.

- V 9.45 hod. průvod jednotek zúčastněných hasičských sborů (se zástavami, v historických nebo dobových uniformách, s technikou historickou nebo dobovou)

- v 10.30 až 11.30 hod. mše svatá v chrámu Panny Marie Křtinské

- od 11.30 do 12.45 hod. ukázky zásahů a činnosti hasičů

1. blok - zásah koněspřežní stříkačkou

2. blok - ukázka činnosti mládeže

3. blok - různé způsoby záchrany osob a řešení mimořádných událostí

- během celého programu bude hrát dechová hudbaV případě, že máte zájem, zúčastnit se této pouti, kontaktujte prosím starostu obce Kanice, ing.Vladimíra Kalivodu, tel. OÚ Kanice 545 227 234, mobil 607 505 358, případně písemně na OÚ Kanice, Kanice 76, PSČ 664 01 Bílovice n.Sv., nebo e:mail obec.kanice@volny.cz v termínu do 31.března 2011 !!! Poté dojednáme podrobnosti osobně nebo písemně.

Prosím o sdělení s jakou technikou se dostavíte. Vyplňte přiloženou tabulku pro údaje o Vašem sboru - bude použito komentátorem. Tabulku vraťte poštou na OÚ Kanice, Kanice 76, PSČ 664 01, nebo Vám ji na požádání (sdělíte-li Váš e:mail) pošlu e:mailem. Termín doručení tabulky : do 15.4.2011.

Také sdělte, zda byste byli rádi, aby při slavnostní mši byli vzpomenuti zemřelí bratři či sestry, kteří nějak významně působili ve Vašich sborech (prosím uvést celé jméno a funkci, ve které působili).

V případě, že máte novou (staronovou) hasičskou techniku (vozidlo, prapor a pod.), je možné dojednat vysvěcení (požehnání) této techniky (vozidla).

Letos budou pokryty náklady pro přihlášené hasiče na cigárku z udírny, či párek z polní kuchyně a nápoj jako vloni, avšak maximálně pro 10 osob za sbor. Proto mně sdělte, zda požadujete mimo to zajistit oběd pro Vaše členy a já Vám sdělím přesnější podmínky financování (stravování v restauraci u Farlíka nebo guláš z polní kuchyně).

Jménem organizačního výboru zdraví

ing.Vladimír Kalivoda, starosta obce Kanice
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cheap prom dress cheap prom dress | E-mail | Web | 23. října 2012 v 8:10 | Reagovat

Clearly your open minded and receptive to other ideas. Many people in the online community are a little more totalitarian. im gonna bookmark ur site ;D Of courseC and I probably shouldnt even have to say thisC people are free to run their own websites as they see fit. But I get the highest value from blogs where either the authors writing is so outstanding that the lack of comments isnt material a combination of good writing and good comments.
http://www.carweddingdress.org/special-occasions.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Reportáže:

SDH Letovice


SDH Boskovice I
SDH Sloup

SDH Jedovnice