Proč spáchal lékař Rovný (†46) sebevraždu skokem do Macochy?

20. srpna 2012 v 20:35 | TN.CZ / Nova.cz |  Přehled všech událostí
Nad brněnskou Fakultní nemocnicí u svaté Anny dnes vlaje černý prapor. Ukázalo se totiž, že sebevrahem, který skočil do propasti Macocha, byl místní špičkový urolog Arne Rovný (†46). Zpráva zaskočila všechny jeho blízké.


Přednosta urologického oddělení Rovný byl vyhlášený specialista, který zachraňoval životy na urologické onkochirurgii. Měl být dokonce jedním z doktorů do programu nadstandardní péče. Najednou si ale sám vzal život! Jeho kolegové jsou v šoku, nikdo si to nedokáže vysvětlit.
reklama
"Doktor Rovný patřil ke špičkovým lékařům nemocnice. Na jeho práci u nás jsme byli hrdí. Tragická událost nás všechny zaskočila. Na přání rodiny tuto osobní tragédii nebudeme komentovat," uvedla mluvčí nemocnice Šárka Urbánková.

Co ho dohnalo k tak razantnímu řešení? Ani policie zatím neví. "Případ sebevraždy v Moravském krasu stále vyšetřujeme. Zatím ještě nevíme nic o jeho motivu, protože nezanechal dopis na rozloučenou," řekla blanenská policejní mluvčí Iva Šebková.

Arne Rovný ukončil svůj život ve čtvrtek skokem do propasti Macocha. Jeho tělo nalezl při běžné kontrolo zaměstnanec areálu Punkevních jeskyní. Nedaleko vrchu propasti našla policie auto, kterým doktor k propasti přijel.

tn.cz / muf s přispěním Kateřiny Pichalové
Text a info: TN.CZ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tall ugg boot tall ugg boot | E-mail | Web | 23. října 2012 v 9:13 | Reagovat

A. He couldn't concentrate!
http://www.shoesvisit.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Reportáže:

SDH Letovice


SDH Boskovice I
SDH Sloup

SDH Jedovnice